Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Multimedia » audio » DJ Mixer Professional for Mac 3.6.10

DJ Mixer Professional for Mac

3.6.10
audio
Rozmiar:
34 MB
Aktualizacja:
15.04.2019
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
OS X 10.7/10.8
Kategoria:
audio
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1093 (9 w tym miesiącu)
Opis DJ Mixer Professional for Mac 3.6.10
 
 

DJ Mixer Professional to zaawansowane oprogramowanie zarówno dla początkujących jak i doświadczonych DJ-ów. Przemyślanie zaprojektowany interfejs ułatwia orientację w gąszczu opcji do tworzenia i miksowania muzyki.

Producent udostępnił aż cztery odtwarzacze multimedialne, które mogą być używane razem lub osobno w zależności od posiadanych umiejętności. DJ Mixer Pro pozwala na osiągnięcie wyczucia poszczególnych funkcji na poziomie zbliżonym do sprzętowego.

Program pozwala na pracę przy plikach audio zapisanych w formatach MP3, M4A, WAV, AIFF, FLAC, CDA, OGG. Obsługiwane są także pliki AVI, MP4, MOV, WMV i inne.

Wbudowana lista do zarządzania zbiorami pozwala na odtwarzanie całych albumów oraz pojedynczych utworów. Można modyfikować tempo ich odtwarzania. Kontrolę prędkości odtwarzania umożliwia analizator BPM.

Nie zabrakło modułu do synchronizacji bitów i mieszania dźwięku z plikami video. Użytkownik ma możliwość korzystania zarówno z ręcznego jak i automatycznego mixera. Istotną rolę w pracy muzyka odgrywa sprzęt, dlatego też produkt pozwala na obsługę jednocześnie do 9 kontrolerów MIDI/HID.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook