Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Dom » aranżacja wnętrz i ogrodów » Bonzai3d 2.5.0.7812

Bonzai3d

2.5.0.7812
aranżacja wnętrz i ogrodów
Rozmiar:
302 MB
Aktualizacja:
15.08.2014
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Mac OS X
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2307 (4 w tym miesiącu)
Opis Bonzai3d 2.5.0.7812
 
 
Bonzai3d to niezwykle rozbudowany i intuicyjny program służący do modelowania i projektowania obiektów w trójwymiarze. Sprawdza się doskonale przy projektowaniu domów i aranżacji wnętrz!

Głównym założeniem producenta oprogramowania było stworzenie wygodnego programu graficznego, który usprawni pracę projektantom i architektom. Warto zaznaczyć, że użytkownicy i graficy mogą pracować na bryłach oraz powierzchniach płaskich. Program Bonzai3d charakteryzuje się wczytywaniem praktycznie każdego pliku graficznego (DWG, 3Ds itp), spolszczonym i bardzo wygodnym interfejsem graficznym, a także szeregiem gotowych rozwiązań, które przyśpieszają i usprawniają projektowanie.

Korzystając z oprogramowania, możemy w prosty sposób zwizualizować nasz projekt w środowisku Google earth lub eksportować je do innego programu graficznego (obsługującego środowisko CAD), W trakcie pracy, istnieje możliwość korzystania z lini pomocniczych, punktów zakończeń brył lub innych elementów, które w znaczny sposób wspomogą naszą pracę nad projektem. Oczywiście nie mogło w nim zabraknąć dodatkowych funkcji przeznaczonych wyłącznie dla zaawansowanych grafików i projektantów - za pomocą których można ręcznie rysować punkty, krawędzie, linie itp.

Bonzai3d posiada też funkcje skręcania, zaginania, deformacji czy tworzenia wypukłości. Warto też wspomnieć o wygodnej możliwości obracania elementów wokół istniejącej osi i dowolnej ich edycji w przestrzeni trójwymiarowej. 

Uwaga:
30-dniowa wersja próbna!
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook