SpyHunter

1.3
antyspyware
Rozmiar:
46 MB
Aktualizacja:
20.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
antyspyware
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
72 (3 w tym miesiącu)
Opis SpyHunter 1.3
 
 

SpyHunter to potężne oprogramowanie, zapewniające ochronę komputera przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem.

Zabezpiecza komputer w czasie rzeczywistym i zapewnia skuteczną ochronę systemu operacyjnego. Program nie tylko zwalcza wirusy, ale również wykrywa oraz usuwa groźne i niebezpieczne rootkity, które uaktywniają się po włączeniu komputera.

Program posiada mnóstwo przydatnych narzędzi do ochrony komputera.

Usuwa wirusy, spyware, programy szpiegowski, konie trojańskie i inne zagrożenia z Internetu. Aplikacja charakteryzuje się czytelnym i przejrzystym interfejsem oraz bogatą funkcjonalnością. Jest łatwy w użyciu i w dodatku posiada zaawansowany system aktualizujący bazę wirusów i innych elementów programu.

SpyHunter skutecznie wykrywa i usuwa wirusy, a także blokuje dostęp keyloggerom i innym złośliwym aplikacjom. Program umożliwia też skanowanie po uruchomieniu komputer. Nie pobiera zbyt dużo zasobów systemowych i zawsze jest zminimalizowany w zasobniku systemowym. 

Uwaga dotycząca wersji bezpłatnej

Wersja darmowa umożliwia skanowanie i wykrywanie złośliwego oprogramowania. Natomiast jeżeli zamierzamy usunąć wykryte zagrożenie, możemy poprosić producenta o otrzymanie z zastrzeżeniem 48-godzinnego okresu oczekiwania, jednorazowej naprawy i usunięcia znalezionych wyników. Po rejestracji otrzymamy kod aktywacyjny, którego można użyć tylko do jednego bezpłatnego usunięcia i tylko jednego urządzenia na konto. Wersja SpyHunter Limited Free Remover ma ograniczenia funkcjonalne i ograniczony dostęp do obsługi klienta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook