Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Dom » akcesoria » click.to 1.2.95

click.to

1.2.95
akcesoria
Rozmiar:
4.6 MB
Aktualizacja:
22.06.2012
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1222 (6 w tym miesiącu)
Opis click.to 1.2.95
 
 
click.to to bardzo przydatne narzędzie redukujące ilość wykonywanych czynności, a w szczególności kliknięć, podczas codziennej pracy z komputerem.

Narzędzie integruje się z systemem operacyjnym i umożliwia sprawniejsze wykonywanie wielu czynności. Zasada działania programu jest bardzo prosta - po skopiowania jakiegokolwiek tekstu do schowka, wyświetlany jest zestaw ikon, które stanową skróty do popularnych usług czy funkcji. Przykładowo jeżeli skopiujemy adres ze strony internetowej to nie trzeba wchodzić na stronę Map Google tylko wystarczy wybrać odpowiednią ikonkę odsyłającą do Map.

Użytkownik może dowolnie konfigurować obsługiwane usług, wśród nich są wyszukiwarki, usługi pocztowe, translatory, mapy, sieci społecznościowe i wiele więcej. Po skopiowaniu tekstu do schowka pasek z ikonami pojawi się w wybranej przez użytkownika części ekranu (może wysuwać się z prawej, lewej, z góry, itp.).

Podsumowując, click.to znacznie redukuje ilość wykonywanych operacji w celu osiągnięcia danego efektu. Może okazać się, że w codziennej pracy zaoszczędzimy mnóstwo kliknięć, a więc i czasu.

Dodatkową zaletą programu są codzienne statystyki informujące nas ile kliknięć udało się zaoszczędzić.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook