Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Dom » akcesoria » Heroic Games Launcher 2.7.1

Heroic Games Launcher

2.7.1
akcesoria
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
130 MB
Aktualizacja:
03.05.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
61 (6 w tym miesiącu)
Opis Heroic Games Launcher 2.7.1
 
 

Heroic Games Launcher to program (Launcher) uruchamiający gry z platformy Epic Games oraz GOG.

Koncentruje się na prywatności, zużywa mniej zasobów i obsługuje wiele przydatnych technologii i narzędzi takich jak Winę, Proton, DXVK, VKD3D czy Crossover.

Podstawowe cechy programu to instalacja i uruchamianie gier z wyżej wymienionych platform dla graczy, Tworzenie kopii zapasowej, naprawianie wadliwych plików - które uniemożliwiają uruchomienie produkcji, a także sprawdzanie szczegółów gier (opis, wydawca, rozmiar pliku czy czas gry). W systemach Linux i MacOS możemy zainstalować natywną wersję gry dla systemu Windows. Może to być przydatne w przypadku, gdy wersja natywna tytułu nie jest już obsługiwana.

W Heroic Games Launcher można wygodnie zarządzać i organizować własną biblioteką dodanych gier. Bez problemu ukryjemy gry w które nie zamierzamy grać lub dodamy do ulubionych - aby można je było wygodniej uruchamiać.

Oprócz korzystania z odpowiedniej wersji Wine, istotne jest, aby skonfigurować wszystkie najważniejsze ustawienia by zapewnić najlepszą rozgrywkę w systemie Linux i macOS. W ustawieniach Wine można automatycznie instalować narzędzia, takie jak DXVK, VKD3D, FSR, a także uruchamiać WineCFG, Winetricks i Run EXE na prefiksie, dzięki czemu można w łatwy sposób zainstalować wymagane gry.

Uwaga:

Wersja na Apple Silicon (M1/M2), wymaga wpisania odpowiedniego parametru z poziomu terminala "xattr -r -d com.apple.quarantine /Applications/Heroic.app"

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook