Instalki.pl » Programy » Mac OS X » Dom » akcesoria » BaseCamp 4.5.2

BaseCamp

4.5.2
akcesoria
Rozmiar:
89.02 MB
Aktualizacja:
17.11.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Mac OS X
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1347 (5 w tym miesiącu)
Opis BaseCamp 4.5.2
 
 

BaseCamp to program stworzony do planowania pieszych wędrówek i podróży rowerem, motocyklem lub samochodem, także po bezdrożach. Funkcja Rysuj ślad umożliwia śledzenie trasy i wyświetlanie zmian wysokości co pomoże dokonać oceny poziomu trudności jazdy lub wędrówki.

Wśród wielu funkcji znajdziemy np. wyświetlanie map, planowanie tras oraz oznaczanie punktów i śladów w komputerze, a następnie przesyłanie ich do urządzenia. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. Mapy dostępne są w skali 1:100 000 oraz 1: 24 000.

Oprogramowanie BaseCamp pozwala dodawać do zdjęć znaczniki geograficzne, które przypisują je do określonych punktów na trasie. W ten sposób, po wybraniu jakiegoś miejsca na trasie wyświetlane są wszystkie zdjęcia wykonane w tej lokalizacji.

Zdjęcia ze znacznikami geograficznymi można przesyłać do urządzenia przenośnego, publikować w usłudze Picasa™oraz wysyłać w wiadomości e-mail znajomym lub rodzinie, dzięki czemu będą oni mogli w przyszłości udać się do tych miejsc.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook