Instalki.pl » Programy » Linux » Internet » wymiana plików p2p » Baretorrent 0.4.4

Baretorrent

0.4.4
wymiana plików p2p
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
16.2 MB
Aktualizacja:
12.11.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1494 (6 w tym miesiącu)
Opis Baretorrent 0.4.4
 
 

Baretorrent to wieloplatformowy klient popularnej sieci BitTorrent, charakteryzujący się minimalizmem i wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika. Za jego pomocą, można pobierać różne pliki z sieci BitTorrent, a także udostępniać własne dane innym użytkownikom - na przykład zdjęcia, prywatne materiały audio lub wideo lub dokumenty.

Klient Baretorrent nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych i nie wymaga dokonywania żadnych zmian w ustawieniach konfiguracyjnych. Jest prostym klientem sieci torrent, stworzonym dla każdego użytkownika - zwłaszcza początkujących.

Aplikacja posiada wszystkie najważniejsze funkcje, które są niezbędne do poprawnego pobierania i wysyłania danych w sieci BitTorrent. Tak jak w innych, podobnych programach (np: uTorrent, BitTorrent) umożliwia pobieranie wielu plików w tym samym czasie, a także pozwala segregować ściąganie danych według odpowiedniej kolejności. Użytkownicy mogą ustawić maksymalną prędkość pobierania i wysyłania danych w sieci, a także ustawić maksymalną ilość aktywnych połączeń.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook