Instalki.pl » Programy » Linux » Narzędzia » wirtualizacja » VMware Workstation Player 17.0.0

VMware Workstation Player

17.0.0
wirtualizacja
Rozmiar:
132 MB
Aktualizacja:
03.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
wirtualizacja
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
6339 (14 w tym miesiącu)
Opis VMware Workstation Player 17.0.0
 
 

VMware Player to darmowy program firmy VMware, Inc., przeznaczony jest do uruchamiania wcześniej przygotowanych maszyn wirtualnych (obsługuje 32 i 64-bitowe systemy operacyjne). Aplikacja wspiera obrazy stworzone nie tylko w VMware Workstation ale i Microsoft Virtual PC czy oprogramowaniu firmy Symantec.

Dzięki VMware Player możliwe jest uruchomienie na jednej jednostce kilku systemów operacyjnych. W ten sposób można, np. testować oprogramowanie pod wieloma platformami. Program pozwala na korzystanie przez maszyny wirtualne z napędów CD/DVD, urządzeń podłączonych do USB, umożliwia także kopiowanie danych (pliki, tekst) pomiędzy maszynami. Inne ważne funkcje: kopiowanie plików pomiędzy maszynami za pomocą metody "przeciągnij i upuść", dostosowanie pamięci, opcje sieciowe, przywracanie czystego stanu systemu, wsparcie dla systemów 32- i 64-bitowych, itd.

Producent programu przygotował specjalną stronę na której można pobrać gotowe i skonfigurowane maszyny wirtualne różnych firm (IBM, Novell, RedHat, itd.).

Uwaga!
Przed pobraniem aplikacji należy założyć bezpłatne konto na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook