Instalki.pl » Programy » Linux » Multimedia » tworzenie muzyki » Ocenaudio 3.11.23

Ocenaudio

3.11.23
tworzenie muzyki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
10.5 MB
Aktualizacja:
29.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
tworzenie muzyki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5295 (36 w tym miesiącu)
Opis Ocenaudio 3.11.23
 
 

Ocenaudio to wieloplatformowy, szybki i w pełni funkcjonalny edytor muzyki. Jest idealnym oprogramowaniem przeznaczonym dla osób, które potrzebują prostej aplikacji do szybkiej edycji pliku muzycznego lub przeprowadzenia dokładnej analizy dźwięków – w poszukiwaniu licznych zakłóceń i innych efektów szumu.

Program posiada również bardziej zaawansowane funkcje, które są przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników lub muzyków. Ocenaudio oparty został na Ocen Framework, potężnej i rozbudowanej biblioteki opracowanej z myślą o początkujących użytkownikach. Celem tej biblioteki jest uproszczenie manipulowania i modyfikowania plikami muzycznymi oraz aplikacjami wieloplatformowymi.

W programie znajdziemy mnóstwo rozbudowanych narzędzi pracy, za pomocą których możemy podglądać efekt naszej pracy w czasie rzeczywistym, stosować efekty typu EQ, a także wycinać/wklejać lub kopiować fragmenty utworu muzycznego. Warto też wspomnieć o możliwości wzmacniania lub wyciszania fragmentów dźwięku. Idealnie nadaje się do tworzenia profesjonalnych nagrań, wywiadów w formie audio.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook