Instalki.pl » Programy » Linux » Narzędzia » sterowanie komputerem » Splashtop Personal 2.4.0.1

Splashtop Personal

2.4.0.1
sterowanie komputerem
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.55 MB
Aktualizacja:
26.02.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1757 (6 w tym miesiącu)
Opis Splashtop Personal 2.4.0.1
 
 

Splashtop Personal to bezpłatne oprogramowanie do zdalnego sterowania komputerem za pomocą tabletu lub smartfona. Aplikacja dostępna jest dla systemów Windows, Linux i Mac OS X. Umożliwia wygodne zarządzanie i sterowanie komputerem bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego - Smartfon, iPod, Tablet, iPhone czy Kindle Fire.

Obsługa programu Splashtop Personal jest bardzo prosta. Wystarczy uruchomić aplikację i założyć bezpłatne konto użytkownika, a następnie pobrać i zainstalować dodatkowe oprogramowanie Splasthop Streamer na komputerze - z którym będziemy nawiązywali zdalne połączenie. W Splasthop Streamer wystarczy tylko zalogować się na utworzone konto użytkownika. Ostatnim istotnym krokiem jest pobranie aplikacji mobilnej Splasthop na urządzeniu mobilnym (na przykład ze sklepu Google Play) i zalogowanie się do własnego utworzonego konta. Po chwili uzyskamy zdalny dostęp do komputera / lub innej maszyny i za pomocą ekranu dotykowego możemy w prosty i przyjemny sposób sterować pulpitem systemowym.

Po nawiązaniu zdalnego połączenia możemy wykonywać niemal wszystkie czynności jakie wykonujemy na komputerze. Oglądać filmy, testować gry czy przeglądać strony internetowe. Użytkownicy mogą zdalnie odtwarzać strumienie multimedialne, przesyłać pliki a także wykonywać szereg innych czynności, o ile jesteśmy w zasięgu tej samej sieci WiFi lub Ethernet.

Program dostępny jest za darmo i pozwala na nawiązywanie zdalnego połączenia w tej samej sieci.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook