Instalki.pl » Programy » Linux » Narzędzia » sterowanie komputerem » NeoRouter 2.3.1.4360

NeoRouter

2.3.1.4360
sterowanie komputerem
Rozmiar:
0 B
Aktualizacja:
04.05.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1434 (1 w tym miesiącu)
Opis NeoRouter 2.3.1.4360
 
 

NeoRouter Free to wieloplatformowy program VPN, umożliwiający zdalne łączenie się z komputerami opartych na systemie Windows, Linux lub Mac OS. Program oferuje bezpieczny dostęp do komputerów podłączonych do sieci.

Użytkownicy posiadający zainstalowany program NeoRouter w laptopie przenośnym lub innym urządzeniu przenośnym, mogą zarządzać całą siecią na odległość, wymieniać się plikami, zdjęciami i wykonywać zdalnie szereg innych czynności. NeoRouter to niezwykle przydatne narzędzie dla administratorów sieci osiedlowej lub domowej.

W instalatorze programu znajdziemy tak naprawdę dwie wersje aplikacji – NeoRouter Client oraz NeoRouter Server. Ten pierwszy należy instalować na komputera i urządzeniach, za pomocą których będziemy się łączyć z głównym komputerem posiadającym zainstalowany serwer czyli NeoRouter Server. NeoRouter Client pozwoli nam nawiązać zdalne połączenie z komputerem podłączonym do sieci, a także pozwala też udostępniać i pobierać dane. Natomiast NeoRouter Server służy jako serwer do zarządzania wszystkimi ustawieniami sieci. Pozwala też skonfigurować bezpośrednie połączenie przez protokół P2P pomiędzy komputerami, aby osiągnąć szybszą prędkość połączenia. Uwaga! Należy pamiętać aby wybrać komputer ze stabilnym łączem internetowym, który będzie służył jako serwer (NeoRouter Server).

Neorouter Free pozwala też zdalnie udostępniać dane przez różne serwery FTP, Samba, CIFS, a także tworzyć kopie zapasowe, testować różne gry i programy oraz łączyć się za pomocą VNC lub Windows Remote Desktop. Oprócz tego szyfruje połączenia podczas komunikowania się z innymi osobami.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook