DWService

1.0
sterowanie komputerem
Rozmiar:
1 MB
Aktualizacja:
18.01.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
108 (4 w tym miesiącu)
Opis DWService 1.0
 
 

Oprogramowanie DWService umożliwia nawiązanie zdalnego dostępu do dowolnego komputera podłączonego do Internetu.

W jaki sposób się podłączymy? Bardzo prosto, wystarczy założyć bezpłatne konto na stronie producenta DWService i zainstalować aplikację DWAgent na swoim urządzeniu / komputerze. Natomiast dostęp uzyskamy używając standardowej przeglądarki internetowej.

Załóżmy, że jesteś w dowolnym miejscu na świecie i potrzebujesz użyć domowego komputera. Możesz uruchomić aplikację i natychmiast przejąć kontrolę nad swoim komputerem.

Co więcej, DWService pozwala bezpiecznie udostępniać przez Aplikacje wszystko, co nasz system ma do zaoferowania. Możemy, między innymi, dzielić plikami się z innymi ludźmi, nie zarejestrowanymi na DWService bez używania istniejących systemów chmurowych. Na przykład, można bezpośrednio udostępnić folder na prywatnym komputerze zawierający zdjęcia zdjęcia z wakacji, bez konieczności publikowania zdjęć na innych serwerach.

Aplikacja DWAgent na pełny dostęp do zdalnego systemu przez wyświetlenie jego ekranu i możliwość używania klawiatury i myszy systemu lokalnego. Możemy także wybrać dzielenie zdalnego systemu z innymi użytkownikami, nawet częściowe, przez zablokowanie dostępu do myszy i klawiatury.

Pozwala wyświetlić automatycznie aktualizowany dziennik, a także przeglądać i edytować pliki tekstowe.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook