AnyDesk

6.2.1
sterowanie komputerem
Rozmiar:
6 MB
Aktualizacja:
18.01.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
201 (24 w tym miesiącu)
Opis AnyDesk 6.2.1
 
 

AnyDesk stanowi alternatywne rozwiązanie do zdalnego zarządzania wieloma komputerami w tym samym czasie. Narzędzie posiada bardzo przejrzystą szatę graficzną zrozumiałą nawet dla tych, którzy z podobnymi narzędziami wcześniej nie mieli do czynienia. Okno główne pozwala na szybkie nawiązanie połączenia z inną maszyną.

Jako, że oprogramowanie pozwala na dostęp do komputera zdalnego i jest zorientowane na zapewnienie jak najwyższego bezpieczeństwa, oferuje możliwość udostępniania plików. Nie mniej jednak AnyDesk pozwala na współdzielenie zawartości schowka sprawiając, że kopiowanie i wklejanie informacji staje się bardzo intuicyjne.

Inną ciekawą opcją jest wykonywanie zrzutów ekranu komputera, do którego jesteśmy podłączeni. Nie lada ułatwieniem w procesie nawiązywania połączenia jest brak konieczności uzyskiwania autoryzacji zdalnej maszyny.

Uwaga:

Wersja darmowa oferuje dostęp dla jednego użytkownika, jedno połączenie w danym czasie (wychodzące), zarządzanie urządzeniem (dostęp nienadzorowany), a także możliwość podłączenia za pośrednictwem jednego urządzenia oraz nawiązanie połączenia z nieograniczoną liczbą urządzeń.

Pobierz: AnyDesk dla Windows
Pobierz: AnyDesk dla MacOS

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook