Instalki.pl » Programy » Linux » Narzędzia » sieciowe » TeamViewer 15.42.6

TeamViewer

15.42.6
sieciowe
Rozmiar:
50.6 MB
Aktualizacja:
30.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
sieciowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
9515 (74 w tym miesiącu)
Opis TeamViewer 15.42.6
 
 

TeamViewer to bezpłatne narzędzie do zdalnego sterowania komputerem. Za jego pomocą możemy błyskawicznie nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i zdalnie nim sterować i kontrolować.
TeamViewer umożliwia również zdalne współdzielenie pulpitu przez Internet, przesyłanie plików w obydwóch kierunkach, tworzenie kanałów VPN, a także zabezpieczanie konta za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego (chroni przed utratą hasła do zdalnego nawiązywania połączenia). Program TeamViewer dostępny jest dla różnych systemów operacyjnych, od Windows po Mac OS - a ponadto umożliwia prace między platformami, to znaczy np. pozwala na sterowanie komputerem z systemem Apple MacOS  z komputera z systemem Windows i odwrotnie. Oferuje szybsze przeciąganie i upuszczanie elementów, zapisywanie ustawień połączeń ze zdalnymi komputerami, konwersję do formatu AVI, planowanie spotkań, a także dostęp do elastycznego okna programu i lepszych parametrów roboczych.
Oprogramowanie przydatnej jest nie tylko do zdalnego zarządzania maszynami, dzięki niemu można przeprowadzać szkolenia online poprzez udostępnianie własnego ekranu.

Uwaga:
TeamViewer jest darmowy do użytku niekomercyjnego. Po uruchomieniu aplikacji, należy wskazać w jakich celach będzie używany. W przypadku wybrania wersji komercyjnej zainstalowana zostanie edycja testowa.

Pobierz: TeamViewer dla Windows

Pobierz: TeamViewer dla MacOS

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook