Instalki.pl » Programy » Linux » Multimedia » radio i tv » SichboPVR 4.0.15

SichboPVR

4.0.15
radio i tv
Rozmiar:
0 B
Aktualizacja:
03.06.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
radio i tv
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
677 (7 w tym miesiącu)
Opis SichboPVR 4.0.15
 
 

SichboPVR to aplikacja telewizyjna umożliwiająca odbiór sygnału z tunerów i modemów obsługujących cyfrową telewizję TV DVB-S/S2, DVB-T/T2, ATSC.

SichboPVR jest rejestratorem wideo, który współpracuje z większością kart tunerów DVB naziemnych, kablowych i satelitarnych oraz pamięci USB do oglądania i nagrywania telewizji na żywo na komputerze z systemem Windows lub Linux.

Posiada bardzo czytelny interfejs użytkownika, z poziomu którego możemy oglądać programy TV z możliwością skalowania obrazu dzięki wsparciu technologii Direct3D oraz DXVA2. Interfejs obsługuje funkcję zamiany tekstu na mowę z trybami gadatliwym i zwięzłym dla osób z częściowym lub brakiem wzroku. Użytkownicy mogą nawigować lub słuchać programów za pomocą sześciu prostych przycisków w górę, w dół, w lewo, w prawo, OK i Wstecz. Można także kierować pomoc głosową lub zmiksowane opisy audio przez odbiornik do konkretnej karty dźwiękowej i na określonym poziomie głośności.

SichbePVR, dzięki wsparciu timeshifting, pozwala na swobodne pauzowanie i cofanie audycji telewizyjnych podczas ich nadawania. Istnieje także możliwość tworzenia harmonogramu odtwarzania jak i wyszukiwania interesujących nas pozycji.

SichboPVR obsługuje bezprzewodową (w paśmie) epg, a także XMLTV pochodzące od innych firm.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook