Instalki.pl » Programy » Linux » Internet » przeglądarki www » Vivaldi 5.7.2921.65

Vivaldi

5.7.2921.65
przeglądarki www
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
45.1 MB
Aktualizacja:
23.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
8708 (36 w tym miesiącu)
Opis Vivaldi 5.7.2921.65
 
 

Vivaldi jest przeglądarką internetową, którą zaprojektował zespół dowodzony przez byłego współzałożyciela Opery.

Program wyróżnia kilka cech, które istotnie wpływają na komfort przeglądania sieci. Jedną z nich jest możliwość grupowania otwartych kart, co pozwoli na segregowanie witryn np. tego samego serwisu.

Kolejną funkcją jest tworzenie notatek oraz zrzutów ekranu podczas przeglądania sieci. Istnieje również możliwość dodawania załączników i adresów WWW w celu szybszego odnalezienia pożądanej informacji.

Vivaldi to przeglądarka zbudowana w oparciu o nowoczesne technologie internetowe jak JavaScript i React. Użyto również Node.js i długiej listy modułów NPM. Kolorystyka Vivaldi dostosowuje się do aktualnie przeglądanych stron np. podczas korzystania z Facebooka, interfejs zmienia kolor na niebieski.

Nie zabrakło ponadto wydajnego menadżera zakładek, pozwalającego na lepszą orientację w gąszczu kart czy paneli umożliwiających wyświetlanie stron w panelu bocznym przeglądarki.

W przeglądarce zaimplementowano również kalendarz, notatnik, a nawet pocztę elektroniczną, która pozwoli zarządzać listami mejlowymi z poziomu przeglądarki internetowej.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook