Instalki.pl » Programy » Linux » Internet » przeglądarki www » Opera 96.0.4693.80

Opera

96.0.4693.80
przeglądarki www
Rozmiar:
63 MB
Aktualizacja:
22.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
84131 (73 w tym miesiącu)
Opis Opera 96.0.4693.80
 
 

Opera łączy w sobie elegancki design z nowoczesnymi technologiami. Norweska przeglądarka przez wielu uznawana za najbardziej zaawansowaną aplikację w swojej kategorii zawiera wszystkie niezbędne funkcje do codziennego korzystania z Internetu.

Opera zużywa znacznie mniej mocy obliczeniowej niż inne przeglądarki, a blokowanie reklam pomaga szybszym ładowaniu się stron internetowych. Jedną z najważniejszych funkcji jest wbudowana funkcja VPN (bezpłatna!) która ochroni prywatność użytkownika.

Opera posiada nową technologię zarządzania kartami - strony można grupować czy układać w stosy. Podobnie jak Mozilla, postanowiła ułatwić użytkownikom zarządzanie aktywnymi kartami. Aby uporządkować bałagan panujący na pasku kart wprowadzono możliwość grupowania. Wystarczy przyciągnąć wybraną kartę na inną, a utworzą one grupę. W ten sposób można łączyć strony o podobnej tematyce lub według innego preferowanego schematu.

W Operze znajdziemy wbudowane komunikatory oraz serwisy społecznościowe ulokowane na pasku po lewej stronie przeglądarki. Wbudowana blokada reklam chroni przed zalewem internetowych ogłoszeń. Blokuje również próby wykorzystania urządzenia do kopania kryptowalut i przyspiesza ładowanie stron. To przeglądarka-ninja.

Opera oferuje sprawny dostęp do świata muzyki i podcastów, Łatwe wykonywanie, edycja i udostępnianie zrzutów witryn internetowych czy automatyczne przeliczanie stref czasowych, walut i jednostek miary.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook