Instalki.pl » Programy » Linux » Internet » przeglądarki www » Mozilla 1.7.13

Mozilla

1.7.13
przeglądarki www
Rozmiar:
14.3 MB
Aktualizacja:
03.06.2009
Licencja:
Mozilla Public License (MPL)
System:
Linux
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
47486 (17 w tym miesiącu)
Opis Mozilla 1.7.13
 
 
Pakiet Mozilla to wszystkie programy potrzebne do korzystania z Internetu w jednym zestawie. Przeglądarka, klient poczty i grup dyskusyjnych, edytor stron HTML oraz program do pogawędek sieciowych IRC. Wszystkie programy są zintegrowane ze sobą oraz posiadają mnóstwo opcji konfiguracyjnych. Całość oparta jest oczywiście na najnowszych technologiach Mozilli.

Oto najciekawsze cechy programów wchodzących w skład pakietu:

Nawigator (przeglądarka)
Przeglądanie w panelach - nowy, rewolucyjny sposób na przeglądanie wielu stron w jednym oknie. Podczas gdy oglądasz jedną ze stron inne załadują się już w tle i będą gotowe do przejrzenia jak tylko skończysz czytać. Można otworzyć wiele stron za pomocą jednego kliknięcia, co więcej grupę paneli można ustawić jako stronę domową - gdy tylko uruchomisz przeglądarkę, Twoje ulubione strony będą na Ciebie czekać.

Blokowanie wyskakujących okienek pozwala na spokojne przeglądanie stron. Już nie będą Ci przeszkadzać wyskakujące znienacka reklamy. Można blokować wszystkie wyskakujące okienka lub tylko niektóre - z określonych witryn.

Znajdź wprowadzając to kolejna nowatorska metoda przeglądania stron - wystarczy zacząć wpisywać słowo na klawiaturze, a Mozilla wyszuka i podświetli je wśród odnośników lub tekstu na stronie.

Ponadto Nawigator pozwala kontrolować wyświetlanie obrazków, ciasteczka (cookies), dane i hasła wpisywane do formularzy na stronach oraz obsługuje schematy wyglądu (motywy) i rozszerzenia.

Jeśli tworzysz strony internetowe to z pewnością docenisz moduł Inspektora DOM, konsolę i debugger JavaScript oraz najlepsze na rynku wsparcie dla standardów sieciowych.

Kurier Poczty
Filtr niechcianej poczty - automatyczny, uczący się filtr, który oczyści Twoją pocztę z niechcianych wiadomości.

Zarządzaj sprawniej swoją pocztą za pomocą folderów, kolorowych etykiet, filtrów oraz różnorakich możliwości sortowania wiadomości.

Kurier Poczty pozwala na obsługę wielu kont (także grup dyskusyjnych), potwierdzeń dostarczenia, protokołów POP3, IMAP, S/MIME, LDAP oraz podpisów cyfrowych.

Kompozytor Stron
Kompozytor służy do tworzenia dokumentów stron www w języku HTML. Korzystanie z Kompozytora jest tak łatwe jak korzystanie z edytora tekstu. Program pozwala na prostą zmianę rozmiarów obrazków, dodawanie/usuwanie komórek, kolumn i wierszy tabel oraz obsługuje CSS i warstwy na stronach.

ChatZilla
ChatZilla służy do rozmów w siecie IRC (Internet Relay Chat). Posiada wszystko czego trzeba aby korzystać z IRC - podstawowe komendy, obsługę połączeń DCC, emotikon, słów kluczowych, motywów i wielu innych...
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook