Instalki.pl » Programy » Linux » Narzędzia » programowanie » GDevelop 5.1.162

GDevelop

5.1.162
programowanie
Rozmiar:
135 MB
Aktualizacja:
24.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
programowanie
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
134 (9 w tym miesiącu)
Opis GDevelop 5.1.162
 
 

GDevelop to wieloplatformowy silnik do tworzenia dwuwymiarowych gier.

Oprogramowanie nie wymaga znajomości programowania. Posiada prosty i intuicyjny interfejs. Natomiast, co sprawia, że ​​GDevelop jest wyjątkowy i tak łatwy w użyciu? tak zwany system zachowań. System definicji zachowań to potężny sposób na wyrażenie logiki w naszej tworzonej grze, bez konieczności uczenia się języka programowania.

GDevelop pozwoli nam stworzyć gry w 2D, które możemy uruchomić bezpośrednio na komputerze albo w przeglądarce internetowej (w celach testowych). Posiada potężny zestaw narzędzi do tworzenia różnych gatunków - platformówki, strategie, strzelanki czy nawet łamigłówki.

Gry stworzone za pomocą GDevelop działają w dowolnym miejscu i można je wyeksportować jednym kliknięciem. Możemy je publikować jako aplikacja mobilna na iOS i system Android, a nawet na Steam, Facebook Gaming, Itch.io, Newgrounds czy Microsoft Store.

W aplikacji zaimplementowano specjalny samouczek do nauki obsługi programu. Dowiemy się, jak korzystać z GDevelop krok po kroku lub uzyskaj pomoc dotyczącą określonej funkcji.

W programie możemy skorzystać z gotowych obiektów ze sklepu z zasobami lub tworzyć własne od podstaw.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook