Instalki.pl » Programy » Linux » Narzędzia » programowanie » Atom 1.60.0

Atom

1.60.0
programowanie
Rozmiar:
134 MB
Aktualizacja:
02.02.2023
Producent:
Licencja:
GNU GPL
System:
Linux
Kategoria:
programowanie
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3980 (14 w tym miesiącu)
Opis Atom 1.60.0
 
 

Atom to rozbudowany edytor kodu źródłowego stworzony z myślą o programistach czy webmasterach.

Posiada on bardzo czytelny i przejrzysty interfejs graficzny, co sprawia, że również początkujący deweloperzy szybko sobie go przyswoją. Wiele elementów interfejsu można dodatkowo spersonalizować.

Wraz z aplikacją stworzymy projekty np. w HTML, JavaScript, CSS, Node.js. Oznacza to, że środowisko przeznaczone jest głównie dla twórców stron internetowych. Oczywiście nie zabrakło funkcji kolorowania składni, autouzupełniania kodu czy też menadżera plików. Praca nad bardziej rozbudowanymi projektami odbywa się w oparciu o karty.

Edytor Atom umożliwia udostępnianie i dzielenie się projektami z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym. Wytarczy skorzystać z funkcji Teletype i zainstalować odpowiedni pakiet. Otrzymamy możiwość udostępnienia swojego obszaru roboczego, gdzie inny użytkownicy mogą razem z nami modyfikować kod źródłowy.

Atom oferuje również ogromną ilość dodatkowych pakietów, które rozszerzają funkcjonalność edytora. Ponadto, edytor pomaga szybciej pisać kod źródłowy dzięki inteligentnemu i elastycznemu autouzupełnianiu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook