Instalki.pl » Programy » Linux » Internet » poczta elektroniczna » Mozilla Thunderbird 78.12.0

Mozilla Thunderbird

78.12.0
poczta elektroniczna
Rozmiar:
57 MB
Aktualizacja:
14.07.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
8855 (133 w tym miesiącu)
Opis Mozilla Thunderbird 78.12.0
 
 

Thunderbird to popularny klient poczty elektronicznej i grup dyskusyjnych rozwijany przez Mozilla Messaging. Oprogramowanie dystrybuowane jest za darmo na zasadach open source.

Piętnaste wydanie nie zawiera wiele poprawek. Wśród nowości należy wymienić nowy silnik - Mozilla Gecko 15 i obsługę nagłówka Do Not Track (wcześniej dostępna w przeglądarce Firefox). Nowa wersja pozwala użytkownikom pracować jeszcze szybciej, zapewniając jednocześnie wysoki poziom elastyczności (dzięki rozszerzeniom) oraz bezpieczeństwa.

Thunderbird otwiera wiadomości w osobnych kartach umożliwiając szybkie przełączanie między nimi. Również wyniki wyszukiwania zostaną otworzone w nowej karcie. Funkcje oferowane przez program pozwolą wygodnie odfiltrować poszukiwane wiadomości lub zawęzić całe wyszukiwanie do wybranego okresu niezależnie od tego, kiedy i przez kogo wiadomość została wysłana. Konfiguracja nowego konta pocztowego ogranicza się do podania nazwy użytkownika, adresu e-mail oraz hasła - reszta zostanie ustawiona automatycznie. W przypadkach kiedy program nie będzie w stanie wykryć najlepszej konfiguracji można dodać ją do bazy konfiguracji gromadzonych przez społeczność - dzięki temu następnym razem będzie łatwiej.

Thunderbirda można dopasować do własnych, nawet najbardziej niezwykłych, upodobań - wszystko za pomocą tysięcy dodatków. Niezależnie czy chcesz tylko zmienić wygląd za pomocą minimotywów Personas czy dodać funkcję kalendarza instalując rozszerzenie Lightning możesz to zrobić bezpośrednio z menedżera dodatków. Uproszczona książka adresowa, pozwala dodać nowy kontakt poprzez kliknięcie w gwiazdkę znajdującą się przy adresie e-mail i podając szczegóły kontaktu. Thunderbird zawiera ponadto filtr antyspamowy który "uczy się" klasyfikować wiadomości na podstawie poczty przychodzącej oraz ochronę przed phishingiem.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
29 Październik 2018 12:06
Nie działa.
POKAŻ ()

Facebook