Instalki.pl » Programy » Linux » Internet » pobieranie plików » JDownloader 2.0.1

JDownloader

2.0.1
pobieranie plików
Rozmiar:
29.9 MB
Aktualizacja:
11.01.2023
Producent:
Licencja:
GNU GPL
System:
Linux
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
14137 (5 w tym miesiącu)
Opis JDownloader 2.0.1
 
 

JDownloader to darmowa aplikacja służąca do pobierania plików z popularnych serwisów hostingowych (m.in. Rapidshare, Megaupload, HOTFILE, STORAGE.to, x7.to, itd).

Program posiada wielojęzyczny interfejs oraz wspiera różne platformy. Doskonale nadaje się do pobierania plików z serwerów Premium. Z aplikacji mogą korzystać zarówno użytkownicy posiadający płatne konta jak i ci korzystający z darmowego dostępu.

Najważniejsze cechy: jednoczesne pobieranie wielu plików, limitowanie transferu, konfiguracja kont Premium, rozpoznawanie zabezpieczeń Captcha, automatyczne wypakowywanie archiwów po pobraniu, wyłączenie systemu po pobraniu, itp. Wśród ciekawych funkcji warto również wymienić Zbieracza linków. Moduł ten na bieżąco monitoruje schowek systemowy i zapisuje wszystkie adresy URL prowadzące do plików. Następnie użytkownik może wybrać które z nich zamierza pobrać. Dodatkowo program może być zintegrowany z przeglądarką Firefox dzięki rozszerzeniu FlashGot.

Aplikacja wspiera technologię Click'N'Load która podlinkowuje pliki *.dlc *.ccf i *.rsdf do JDownloadera.

Użytkownicy kont Premium docenią zalety JDownloadera bowiem jest to jeden z najlepszych programów w swojej klasie. Program pozwala na konfigurację wielu płatnych konto jednocześnie, a ponadto wyświetla informacje o dacie wygaśnięcia abonamentu czy limicie transferu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook