Instalki.pl » Programy » Linux » Biuro » pakiety biurowe » SoftMaker Office 2021

SoftMaker Office

2021
pakiety biurowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
287 MB
Aktualizacja:
16.11.2020
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Linux
Kategoria:
pakiety biurowe
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
268 (19 w tym miesiącu)
Opis SoftMaker Office 2021
 
 

SoftMaker Office to prosty w obsłudze i rozbudowany pakiet biurowy. Wspiera on wszystkie najważniejsze formaty w tym między innymi DOC, XLS, PPT, a nawet nowsze DOCX, PPTX czy XLSX. Obsługiwanych jest łącznie 100 formatów wejściowych oraz 200 formatów wyjściowych.

Program stanowi idealne rozwiązanie dla osób, poszukujących alternatywnego dla Microsoft Office czy Kingsoft Office pakietu biurowego. Pakiet składa się z edytora tekstu TextMaker, który zawiera wszystkie najważniejsze narzędzia tworząc tym samym godną alternatywę dla Microsoft Word. Program pozwala na formatowanie tekstu, tworzenie tabel, PDF, obsługuje wszystkie formaty plików i sprawdza pisownię.

Nie zabrakło także arkusza kalkulacyjnego PlanMaker, który wzorowany jest na popularnym Excelu. Wraz z nim stworzymy bazy danych, przeprowadzimy analizy poszczególnych informacji. Pracę z arkuszem usprawnia podświetlanie składni, blokada wierszy i kolumn.

Do dyspozycji oddano ponadto narzędzie do tworzenia prezentacji czyli SoftMaker Presentations oferujące zestaw wielu filtrów i dodatków uatrakcyjniających projekt.

Uwaga:

30-dniowa wersja próbna.

SoftMaker Office dostepny jest również w wersji darmowej - SoftMaker FreeOffice.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook