Instalki.pl » Programy » Linux » Dom » organizery » WorkFlowy 4.0.2303201533

WorkFlowy

4.0.2303201533
organizery
Rozmiar:
83 MB
Aktualizacja:
21.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
organizery
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
822 (32 w tym miesiącu)
Opis WorkFlowy 4.0.2303201533
 
 
Intuicyjna w obsłudze aplikacja wspomagająca zarządzanie zadaniami. Umożliwia szybkie tworzenie różnego rodzaju notatek (wraz z załączeniem plików, wstawianiem obrazków itp.), prowadzenie list zadań do wykonania czy tworzenie planów dla dowolnych projektów (również w formie wizualizacji Kanban).

Dodatkowym atutem jest synchronizacja danych w chmurze oraz szybkie oznaczanie i wyszukiwanie notatek za pomocą tagów.

WorkFlowy oferuje niezwykle prosty sposób utrzymania porządku z codziennymi obowiązkami itp. Jeśli mamy szaloną pracę lub ambitny projekt, to aplikacja została stworzona własnie dla Ciebie.

Możemy w aplikacji dodawać nieograniczoną liczbę plików i obrazów w trybie online. W tym celu, wystarczy skorzystać z metody przeciągnij i upuść. Oferuje również globalne wyszukiwanie - umozliwiająca błyskawiczne wyszukiwanie wszystkich dokumentów.

Ponadto, Workflowy pozwala tworzyć kopie zapasową w czasie rzeczywistym. I tym samym możemy nasze dokumenty przeglądać i na bieżąco aktualizować z dowolnego miejsca.

Warto również wspomnieć o możliwości nadawaniu uprawnień dostępu do naszych danych. Dzięki temu można z niego korzystać zdalnie i osoby z dostępem nie muszą zakładać nowego konta - aby przeglądać lub edytować poszczególne elementy.

Dostępna jest również wersja mobilna.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook