Instalki.pl » Programy » Linux » Narzędzia » odzyskiwanie danych » R-Studio 4.10.4043

R-Studio

4.10.4043
odzyskiwanie danych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
66 MB
Aktualizacja:
31.12.2020
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Linux
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
814 (48 w tym miesiącu)
Opis R-Studio 4.10.4043
 
 

R-Studio to rozbudowane oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z dysku twardego. Za jego pomocą możemy odzyskać dane, które zostały skasowane w wyniku awarii komputera lub specjalnie usunięte przez samego użytkownika. R-Studio obsługuje następujące systemy plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, HFS, HFS+, exFAT, ext2, ext3, ext4 i wiele innych.

R-studio pozwala przywrócić dane ze sformatowanych, usuniętych, zaszyfrowanych i uszkodzonych partycji. Narzędzie to może posłużyć również do tworzenia kopii zapasowych dysku dysków z możliwością kompresji danych. Posiada zaawansowany moduł odbudowujący technologię RAID. Pliki lub zawartość dysku mogą być przeglądane i modyfikowane, przy użyciu zaawansowanego edytora szesnastkowego, który obsługuje atrybuty plików w systemie plików NTFS.

Program tworzy kopię zapasową całego dysku twardego, dowolnej partycji lub wybranej lokacji nośnika danych. Utworzone obrazy dysków lub partycji mogą być kompresowane i dzielone na kilka części, aby się zmieściły na dowolnej płycie CD lub DVD.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook