aTunes

3.2.0
odtwarzacze audio i video
Rozmiar:
22.2 MB
Aktualizacja:
06.07.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2990 (12 w tym miesiącu)
Opis aTunes 3.2.0
 
 

aTunes jest bezpłatnym kombajnem multimedialnym napisanym w Javie. Odtwarzacz oparty jest na silniku playera dzięki czemu radzi sobie z wieloma formatami bez potrzeby instalowania kodeków czy sterowników.

Dzięki temu, że player napisany jest w środowisku Java może być uruchamiany na wielu platformach. Aplikacja odtwarza muzykę zakodowaną w formatach mp3, ogg, wma, wav, flac, mp4, ra, rm. Posiada także wsparcie dla odczytu i edycji tagów plików multimedialnych.

aTunes doskonale radzi sobie odtwarzaniem sygnału radiowego nadawanego przez Internet (radio streaming). Dodatkowo posiada integrację z serwisem Last.fm - w ten sposób profil może być aktualizowany o listę odtwarzanych utworów. Kolejna ciekawa funkcja to integracja z bazą tekstów piosenek - jeżeli dana piosenka dostępna jest w bazie program wyświetli opcjonalnie jej tekst.

Program może również służyć do katalogowania zbiorów i zarządzania muzyką. Pozostałe funkcje: odtwarzanie płyt audio, rippowanie płyt, statystyki, equalizer, funkcja karaoke, itd.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook