Instalki.pl » Programy » Linux » Multimedia » obróbka wideo » Lightworks 2023

Lightworks

2023
obróbka wideo
Rozmiar:
82 MB
Aktualizacja:
23.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
obróbka wideo
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4472 (16 w tym miesiącu)
Opis Lightworks 2023
 
 

Lightworks to bezpłatny i zarazem rozbudowany program przeznaczony do profesjonalnego montażu filmu na komputerze. Aplikacja pozwoli nam zmontować filmy dla Facebooka, YouTube, a także stworzyć w rozdzielczości SD, HD czy nawet w 4K.

Warto zaznaczyć, że z tego oprogramowania korzystali twórcy takich hitów jak Mission Impossible, Wyspa Tajemnic czy Pulp Fiction. Znajdziemy w nim zestaw najważniejszych narzędzi do edycji kolorów i odcieni, które w pewnym stopniu zwiększą jakość modyfikowanego filmu. W programie możemy pracować na nieograniczonej ilości ścieżek audio i wideo.

Lightworks obsługuje skróty klawiszowe, które wspomogą zarządzanie i montowanie filmu. Oprócz tego charakteryzuje się innowacyjnym interfejsem użytkownika i dość nietypowym układem poszczególnych narzędzi i opcji konfiguracyjnych. Pozwala nagrywać materiały wideo z kilku kamer w tej samej chwili, a także bez problemów modyfikuje filmy w rozdzielczościach SD i HD.

Program Lightworks dostępny jest za darmo! Aby otrzymać bezpłatny numer seryjny należy dokonać bezpłatną rejestrację na stronie producenta. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook