Instalki.pl » Programy » Linux » Multimedia » multimedia inne » Dragonframe 5.1.3

Dragonframe

5.1.3
multimedia inne
Rozmiar:
55 MB
Aktualizacja:
22.05.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Linux
Kategoria:
multimedia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
140 (12 w tym miesiącu)
Opis Dragonframe 5.1.3
 
 

Dragonframe to profesjonalne oprogramowanie do prostego tworzenia filmów poklatkowych, któremu zaufały zarówno największe studia filmowe, jak i niezależni twórcy.

Oprogramowanie pozwoli nam stworzyć materiał poklatkowy za pomocą wykonania wielu zdjęć aparatem cyfrowym. Dragonframe ożywi naszą animacje poprzez zastosowanie profesjonalnych narzędzi ekranowych do tworzenia precyzjach ruchów.

Możemy również skomponować i oświetlić idealne ujęcia za pomocą elementów sterujących aparatu, zdjęć testowych i zaawansowanych narzędzi do przeglądania zdjęć.

Oferuje kontrole ruchu, czyli wykorzystanie intuicyjnego interfejsu graficznego, aby zaprogramować zaawansowane ruchy kamery. Edycja oparta na osi czasu jest tak prosta, jak przeciąganie i upuszczanie. Dostosujemy czas, powtórzymy sekwencje, a nawet przywrócimy usunięte klatki.

Użytkownicy mogą skorzystać z narzędzi do rysowania. Wystarczy zaznaczyć ekran, aby poprowadzić animację za pomocą narzędzi do rysowania wektorowego. Nakreślić i wyświetlić ścieżki ruchu za pomocą edytora przyrostowego.

Uwaga:

30-dniowa wersja próbna. Aby uzyskać próbny klucz licencyjny, należy po uruchomieniu programu wybrać opcję "Get Trial License" i zostaniemy przekierowani na stronę internetową na której uzyskamy odpowiedni numer seryjny.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook