Instalki.pl » Programy » Linux » Grafika » modelowanie 3D » Houdini Apprentice Free 18.5.633

Houdini Apprentice Free

18.5.633
modelowanie 3D
Rozmiar:
433 MB
Aktualizacja:
10.07.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
modelowanie 3D
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
7547 (91 w tym miesiącu)
Opis Houdini Apprentice Free 18.5.633
 
 

Houdini Apprentice Free to zaawansowane środowisko wieloplatformowe przeznaczone do modelowania trójwymiarowego i tworzenia animacji. Oprogramowanie dostępne jest dla systemów Windows, Mac OS X i Linux. Aplikacja charakteryzuje się sporą funkcjonalnością i możliwością szerokiego stosowania.

Sprawdzi się równie dobrze w przypadku początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Jedną z większych zalet tego darmowego (do zastosowań niekomercyjnych) narzędzia jest możliwość importu plików FBX (3Ds Max). Darmowa wersja posiada ograniczenie w postaci znaku wodnego nakładanego na stworzone efekty oraz maksymalnego renderu do 720x576.

Najnowsze wydanie programu oferuje ulepszenia w wielu efektach oraz możliwość wykorzystania GPU do symulacji. Efekty pracy są jeszcze bardziej realistyczne, a cały proces przebiega szybciej i jest łatwiejszy do skonfigurowania. Poprawiono ponadto szybkość działania aplikacji oraz jej stabilność.

Houdini Apprentice Free wyposażono w intuicyjny edytor kanałów czy interaktywną linię czasu, która usprawnia proces tworzenia animacji. Nie zabrakło również zestawu narzędzi, które pozwalają na sprawne modelowanie bardzo realistycznych chmur. Tworzonemu otoczeniu, obiektom i postaciom nadamy realizmu dzięki zaawansowanemu systemowi projektowania oświetlenia sceny.

Uwaga:
Program dostępny jest do pobrania z oficjalnej strony producenta.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook