Pidgin

2.14.1
komunikatory internetowe
Rozmiar:
13.6 MB
Aktualizacja:
11.06.2020
Producent:
Licencja:
GNU GPL
System:
Linux
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2382 (6 w tym miesiącu)
Opis Pidgin 2.14.1
 
 

Pidgin to program, który śmiało można nazwać multikomunikatorem ze względu na dużą ilość obsługiwanych protokołów. Aplikacja pozwala na prowadzenie rozmów w sieciach: AIM, ICQ, Google Talk, Jabber/XMPP, MSN Messenger, Yahoo!, Bonjour, Gadu-Gadu, IRC, Novell GroupWise Messenger, QQ, Lotus Sametime, SILC, SIMPLE, MXit, MySpaceIM i Zephyr.

Program umożliwia jednoczesne łączenie się z wieloma sieciami dzięki czemu można prowadzić rozmowy w czasie rzeczywistym na wielu platformach. Oczywiście najważniejszą zaletą programu jest to, że dzięki niemu nie trzeba instalować na komputerze wielu aplikacji, Pidgin ma wszystko w jednym.

Aplikacja obsługuje wtyczki, pozwala na tworzenie grup kontaktów, umożliwia prowadzenie rozmów konferencyjnych. W każdej chwili użytkownik może dodawać lub usuwać wybrane konta z dowolnej sieci. Program posiada również moduł przesyłania plików. Posiada także rozbudowany system informowania o wiadomościach i dostępności danego użytkownika. Interfejs jest w pełni spolszczony.

Uwaga!
Pidgin wcześniej był znany jako GAIM.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook