Instalki.pl » Programy » Linux » Multimedia » katalogowanie zbiorów » Koodo Reader 1.5.5

Koodo Reader

1.5.5
katalogowanie zbiorów
Rozmiar:
58 MB
Aktualizacja:
21.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
83 (9 w tym miesiącu)
Opis Koodo Reader 1.5.5
 
 
Wszechstronny czytnik ebooków, posiadający wszystko co potrzebne do zarządzania i czytania książek na komputerze z systemem Windows Linux i macOS.

Koodo Reader kieruje się zasadą minimalistycznego designu, zapewniając jak najlepsze wrażenia z czytania - bez rozpraszania uwagi. Znajdziemy w nim bogatą funkcjonalność nie tylko podczas czytania, ale również przy zarządzaniu i kolekcjonowaniu wirtualnej biblioteki.

Umożliwia czytanie książek w trybie nocnym, a także podkreślanie tekstu, dostosowanie rozmiaru czcionki i pełnej konfiguracji podczas czytania - ustawianie odstępów między wierszami i akapitami, kolorowanie tekstu i ustalanie jasność ekranu.

Można w nim też dodawać zakładki, notatki i wyróżniać swoje ulubione książki. Nie zabrakło dodatkowych funkcji jak zmiana tekstu na mowę czy tłumaczenie tekstu. Koodo Reader ceni też bezpieczeństwo naszych danych. Możemy synchronizować wszystkie swoje dane za pomocą OneDrive, iCloud, Dropbox itp

Obsługuje najważniejsze i popularne formaty EPUB (.epub), dokumenty (.pdf, .djvu), Mobipocket bez DRM (.mobi) i Kindle (.azw3), zwykły tekst (.txt), FictionBook (.fb2), Archiwum komiksów (.cbr, .cbz, .cbt) oraz .md, .docx, .rtf, .html, .xml, .xhtml, .htm.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook