Instalki.pl » Programy » Linux » Narzędzia » inne narzędzia » Curiosity 22.11.33863

Curiosity

22.11.33863
inne narzędzia
Rozmiar:
296 MB
Aktualizacja:
03.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
inne narzędzia
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
420 (7 w tym miesiącu)
Opis Curiosity 22.11.33863
 
 

Curiosity to nietypowe narzędzie zaprojektowane z myślą o użytkownikach poszukujących szybszego i wygodniejszego dostępu do aplikacji i innych danych znajdujących się na komputerze.

Curiosity pozwala wygodnie zarządzać zainstalowanymi aplikacjami, zawartością dysku twardego oraz nawet skrzynką mejlową. Możemy połączyc skrzynki odbiorcze - wyszukując i zarzadzając kontami e-mail w jednym miejscu a nawet błyskawicznie uruchamiać ulubione i najczęsciej używane aplikacje na komputerze.

W programie możemy również dostosować zarządzanie plikami oraz dokumentami - aby w przyszłości szybciej uzyskać do nich dostęp. Curiosity posiada też narzędzia do wyszukiwania witryn internetowych (Mapy Google, Wiki) oraz przeszukiwanie dysku w celu zlokalizowania wiadomości i plików.

Curiosity pozwoli nam zarządzać kalendarzem oraz usługami w chmurze w jednym miejscu. Dotyczy to również zewnętrznych aplikacji typu Twitter, LinkedIn, DropBox, GitHub, Unsplash, Teams, Zoom, Gitlab, OneNote czy niemal wszystkie popularne przeglądarki jak Google Chrome, Safari, Firefox czy Brave.

W wersji darmowej otrzymujemy ograniczoną funkcjonalność. Możemy wyszukiwać kontakty, przeszukiwać foldery i korzystać do 5 aplikacji w chmurze. Ponadto, można uruchamiać aplikacje i inne ważne spotkania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook