Instalki.pl » Programy » Linux » Dom » finanse » Exodus 22.12.19

Exodus

22.12.19
finanse
Rozmiar:
200 MB
Aktualizacja:
21.12.2022
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
finanse
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
151 (143 w tym miesiącu)
Opis Exodus 22.12.19
 
 

Exodus Desktop to wielowalutowy portfel dostępny w formie oprogramowania, zapewniający zabezpieczenie podczas zarządzania i wymiany kryptowaluty.

Portfel Exodus polecany jest dla początkujących inwestorów kryptowalut i nie tylko. Aplikacja wyróżnia się prostym interfejsem użytkownika oraz doskonałym wsparciem ze strony producenta. Wszystkie najważniejsze operacje na krypto walucie wykonamy z poziomu oprogramowania.

Exodus Desktop obsługuje ponad 200 kryptowalut dostępnych na rynku - Bitcoin, Litecoin, ChainLink, Ehereum, Tezos i wiele innych.

W Exodus możemy wykonywać wszystkie najważniejsze operacje i czynności związanie z kryptowalutami. W tym dokonywanie zakupu i sprzedaż kryptowaluty czy wymiana zasobów cyfrowych. Jedną z najważniejszych zalet oprogramowania jest pełne bezpieczeństwo danych użytkownika. Oferuje ochronę hasłem dla naszego portfela czy nakładanie automatycznej blokady wirtualnego portfela w określonym czasie.

W samym programiem znajdziemy kilka przydatnych opcji, które pozwolą nam przywrócenie hasła lub innych ustawień związanych z portfelem czy usprawniające zarabianie odsetek czy stakowania monet.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook