Instalki.pl » Programy » Linux » Narzędzia » emulatory » Vita3K 0.1.6

Vita3K

0.1.6
emulatory
Rozmiar:
13 MB
Aktualizacja:
07.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Linux
Kategoria:
emulatory
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
398 (16 w tym miesiącu)
Opis Vita3K 0.1.6
 
 
Vita3K to emulator konsoli PlayStation Vita, który umożliwi nam testowanie, uruchamianie i granie w popularne gry dostępne dla przenośnej konsoli od Sony.

Vita3K to projekt eksperymentalny o otwartym kodzie źródłowym dla Windows, Linux i macOS. W programie znajdziemy opcje zarówno dla niedoświadczonych użytkowników, jak i również zaawansowane funkcje wymagające większej wiedzy z zakresu informatyki - na przykład wbudowany moduł debugowania. Emulator obsługuje takie formaty jak .PKG, .VPK i .ZIP

Emulator Vita3K posiada sporo przydatnych opcji do skonfigurowania różnych ustawień. Sam interfejs graficzny i jego obsługa nie powinna stanowić problemów. Warto zaznaczyć, że twórcy emulatora postarali się aby interfejs użytkownika przypominał rzeczywisty interfejs znany z przenośnej konsoli Vita. Znajdziemy w nim niemal identyczny układ - przycisk home, czas czy bateria konsoli.

Listę kompatybilnych gier znajdziecie na tej stronie producenta. Na dzień dzisiejszy zagramy w wiele mniej lub bardziej popularnych gier dla tej platformy. Wśród nich warto wymienić na przykład takie tytuły jak Fruit Ninja, King Oldball, Metal Slug 3, Whispering Willows czy Amnesia.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook