Instalki.pl » Programy » Linux » Bezpieczeństwo » antywirusy » ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop

ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop

antywirusy
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
83 MB
Aktualizacja:
28.03.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Linux
Kategoria:
antywirusy
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
7480 (20 w tym miesiącu)
Opis ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop
 
 

ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop zapewnia ochronę przed wirusami, spyware, adware oraz phishingiem, sprawdzając w czasie rzeczywistym wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane zbiory, pliki pobierane z Internetu oraz pocztę elektroniczną. Ochronę w czasie rzeczywistym uzupełnia skaner uruchamiany na żądanie lub według harmonogramu. Najwyższą efektywność zapewnia programowi korzystanie z innowacyjnej technologii ThreatSense łączącej klasyczne skanowanie przy użyciu baz sygnatur z zaawansowaną analizą heurystyczną.

Główne cechy programu:
· Automatycznie wykrywa i usuwa złośliwe programy - włączając w to zagrożenia przygotowane z myślą o Windows, Mac OS X, a także ataki przygotowane równolegle na oba systemy.
· Zaawansowane możliwości konfiguracji - umożliwia konfigurowanie maksymalnej wielkości, czasu i głębokości skanowania plików, archiwów i innych obiektów.
· Automatyczne skanowanie nośników wymiennych - obecnie bardzo często używanych przez cyberprzestępców do rozprzestrzeniania zagrożeń.
· Ochrona systemu w czasie rzeczywistym - wszystkie działania na plikach takie jak kopiowanie, przenoszenie i pobieranie są automatycznie sprawdzane w tle.
· Przejrzyste statystyki wykrytych zagrożeń - logi skanowanych plików, raporty w czasie rzeczywistym na temat operacji przeprowadzanych na plikach.
· Regularne aktualizacje baz sygnatur i modułu zaawansowanej analizy heurystycznej.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook