Instalki.pl » Programy » Linux » Dom » akcesoria » EdrawMind 10.0.6

EdrawMind

10.0.6
akcesoria
Rozmiar:
272 MB
Aktualizacja:
08.11.2022
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Linux
Kategoria:
akcesoria
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
85 (5 w tym miesiącu)
Opis EdrawMind 10.0.6
 
 

Edraw Mind to profesjonalna aplikacja do wspomagania projektowania różnorakich typów map myśli, diagramów i innych struktur organizacji danych. Dysponuje bardzo przejrzystym interfejsem, który już na początku sugeruje użytkownikowi odpowiednie kroki jak wybór szablonu czy tematyki, w jakiej ma zostać opracowany diagram.

Edycja polega głównie na modyfikowaniu parametrów takich jak kolor, styl, cienie, kolor połączeń i innych. Co więcej, istnieje możliwość importowania danych zapisanych w formacie VDX lub VSD.

Organizacja pomysłów i rozwiązań odbywa się poprzez dobór odpowiednich figur geometrycznych jak prostokąty, elipsy czy okręgi. Możemy w dowolny sposób nimi obracać, przemieszczać względem siebie czy zmieniać ich rozmiar. Dostosujemy także kolorystykę wypełnienia, cienie, jasność czy możemy nałożyć dodatkowe efekty jak sepia.

Edraw Mind Map pozwala na wycięcie dowolnego fragmentu diagramu i zapisanie go w postaci pliku graficznego. Podczas tworzenia skomplikowanych map myśli, aplikacja wspomaga użytkownika podczas dodawania kolejnych podkategorii i tworzenia relacji pomiędzy nimi.

Gotowy diagram można wysłać za pomocą poczty e-mail, wysłać na serwer FTP lub eksportować do formatu BMP, JPEG, PNG, GIF, WMF, EMF, PDF, PPT, DOC, CSV, HMTL, SVG.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook