Instalki.pl » Programy » Komunikacja » Messenger

Messenger

Komunikacja
Rozmiar:
40 MB
Aktualizacja:
07.12.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
nie dotyczy
Kategoria:
Komunikacja
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
163595 (460 w tym miesiącu)
Opis Messenger
 
 
Aplikacja Messenger pozwala na komunikację użytkowników popularnego serwisu społecznościowego Facebook (bez potrzeby logowania się do Facebooka).

Oprócz tego, Messenger pozwala nawiązywać kontakty ze znajomymi z Instagramu, wysyłać wiadomości SMS, a także dostosowywać ustawienia prywatności użytkownika. Ponadto, w komunikatorze możemy wspólnie ze znajomymi oglądać filmiki, programy telewizyjne i filmy oraz prowadzić grupową wideokonferencję.

Z łatwością zsynchronizujemy wiadomości i kontakty z telefonem z Androidem i połączymy się z każdym wszędzie. Messenger pozwala nawiązywać kontakt ze znajomymi z Instagramu bezpośrednio z poziomu komunikatora. Wystarczy odszukać ich po imieniu lub nazwie użytkownika, aby wysłać wiadomość lub zadzwonić.

Messenger posiada tryb znikających wiadomości, w którym wyświetlone wiadomości znikają po opuszczeniu czatu. Nie zabrakło w nim również możliwości tworzenia wirtualnych pokoi. Wystarczy wysłać link do grupowej rozmowy wideo dowolnej wybranej osoby, nawet jeśli ktoś nie ma Messengera.

Messenger pozwala Korzystać z niestandardowych naklejek i wykaż się kreatywnością. Do wideorozmów można dodawać efekty i filtry.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
13 Czerwiec 2019 20:38
Jak założyć messengera
POKAŻ ()

Facebook