Praca

praca w redakcji instalki.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Redaktor Serwisu Technologicznego

Numer oferty: 01/2023

Miejsce pracy: cała Polska (praca zdalna) lub Zielona Góra (siedziba redakcji)

New Software Sp. z o.o., właściciel jednego z największych polskich portali technologicznych instalki.pl poszukuje wysoce zmotywowanych kandydatów na stanowisko Redaktor Serwisu Technologicznego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne tworzenie artykułów o tematyce technologicznej.

Zadania na stanowisku:

  • pisanie newsów i artykułów, a także tekstów o charakterze blogowym;
  • relacjonowanie wydarzeń z branży technologicznej;
  • wyszukiwanie źródeł i najciekawszych tematów;
  • dodawanie treści poprzez system CMS;
  • dbałość o jakość materiałów oraz ich redagowanie;
  • promocja treści z portalu macierzystego w social media;

Wymagania:

  • doskonała znajomość i zainteresowanie tematyką technologiczną;
  • śledzenie bieżących trendów na rynku mobilnym i technologicznym;
  • dyspozycyjność i możliwość pisania o zróżnicowanych porach, głównie popołudnia;
  • swoboda posługiwania się językiem polskim oraz umiejętność redagowania bezbłędnych (ortografia, interpunkcja, stylistyka) tekstów;
  • umiejętność obsługi platformy CMS;
  • zaangażowania, kreatywności, samodzielności i dyspozycyjności;
  • podstawy języka HTML;

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w Zielonej Górze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilne warunki zatrudnienia;
  • Uczestnictwo we wzmacnianiu marki znanego portalu technologicznego;

Osoby zainteresowane tą ofertą prosimy o składanie aplikacji (CV + przykładowe teksty) wraz dopiskiem „Redaktor Serwisu Technologicznego” na adres: info(@)newsoftware.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.