Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu  [X]
Instalki.pl » Praca

Praca redakcja

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Redaktor Serwisu Technologicznego

Numer oferty: 01/2018
Miejsce pracy: cała Polska (praca zdalna) lub Zielona Góra (siedziba redakcji)

New Software S.C., operator jednego z największych polskich portali technologicznych www.instalki.pl poszukuje wysoce zmotywowanych kandydatów na stanowisko Redaktor Serwisu Technologicznego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne tworzenie artykułów o tematyce technologicznej.

Zadania na stanowisku:
  • pisanie newsów i artykułów, a także tekstów o charakterze blogowym;
  • relacjonowanie wydarzeń z branży technologicznej;
  • wyszukiwanie źródeł i najciekawszych tematów;
  • dodawanie treści poprzez system CMS;
  • dbałość o jakość materiałów oraz ich redagowanie;
  • promocja treści z portalu macierzystego w social media;

Wymagania:

  • doskonała znajomość i zainteresowanie tematyką technologiczną;
  • śledzenie bieżących trendów na rynku mobilnym i technologicznym;
  • dyspozycyjność i możliwość pisania o zróżnicowanych porach, głównie popołudnia;
  • swoboda posługiwania się językiem polskim oraz umiejętność redagowania bezbłędnych (ortografia, interpunkcja, stylistyka) tekstów;
  • umiejętność obsługi platformy CMS;
  • zaangażowania, kreatywności, samodzielności i dyspozycyjności;
  • podstawy języka HTML;

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w Zielonej Górze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilne warunki zatrudnienia;
  • Uczestnictwo we wzmacnianiu marki znanego portalu technologicznego;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.