Instalki.pl » O nas
INSTALKI.pl to czołowa witryna o nowych technologiach w Polsce. Portal działa od 2004 roku, początkowo skupiliśmy się na udostępnianiu darmowego oprogramowania, dziś stanowimy cenne źródło informacji technologicznych publikując newsy, recenzje, poradniki i analizy.

Miesięcznie odwiedza nas ponad 1,4 mln internautów, co daje nam silną pozycję wśród 10 najpopularniejszych witryn o nowych technologiach w Polsce. Nasza społeczność na Facebooku to ponad 114 tys. aktywnych fanów, a nasze posty docierają tygodniowo nawet do 600 000 użytkowników.

Skupiamy się na relacjonowaniu najważniejszych wydarzeń technologicznych poruszając się w obszarze tematów: rynek mobilny, oprogramowanie, IT, nauka i technika, cyberbezpieczeństwo.

Najważniejsze sekcje na łamach INSTALKI.pl:

Aktualności - codzienna porcja najświeższych informacji z rynku IT.

Demonstracje - nasi doświadczeni redaktorzy przygotowują poradniki pomocne zarówno dla użytkowników komputerów jak i smartfonów.

Testy - dział skupiający wszystkie materiały dotyczące recenzji urządzeń: komputery, smartfony, smartwatche, podzespoły, akcesoria, gadżety, itd.

Rankingi - zestawienia, analizy porównania sprzętu i oprogramowania.

Programy - sekcja download skupiająca bazę kilkudziesięciu tysięcy programów dla systemów Windows, Linux i MacOS.

Android - dział poświęcony aplikacjom na Androida.

Gry - sekcja download poświęcona grom PC. W naszej bazie znajdują się nie tylko darmowe gry, ale i wersje testowe czy mody i patche.

Sterowniki - tutaj użytkownicy znajdą sterowniki do popularnych urządzeń. Baza została podzielona na kategorie, aby łatwiej odnaleźć pliki do właściwego urządzenia.

Forum - miejsce dla Użytkowników gdzie mogą prowadzić swobodną dyskusję i wymieniać się doświadczeniami. 

Nasza redakcja


Mateusz Ponikowski - Redaktor naczelny
Maksym Słomski - Redaktor
Anna Borzęcka - Redaktor (nauka i technika)
Michał Pojałowski - Redaktor (TV i audio)
Piotr Malinowski - Redaktor
Tomasz Bielski (software)
Wojciech Błachno - Redaktor (testy i recenzje)