Razer prezentuje nowe słuchawki gamingowe. Ten detal w etui ucina opóźnienia

Robert LewandowskiSkomentuj
Razer prezentuje nowe słuchawki gamingowe. Ten detal w etui ucina opóźnienia

Razer wprowadził do sprzedaży douszne słuchawki Hammerhead V3 HyperSpeed. Sprzęt stworzono, aby rozwiązać problem opóźnień dźwięku i zacinającego się parowania. Gracze zyskują jeden zestaw audio, który można błyskawicznie przełączać między pecetem, konsolą i telefonem bez utraty sygnału.



Główną nowością w Hammerhead V3 HyperSpeed jest obudowa pełniąca podwójną funkcję. Zamiast standardowego etui ładującego, Razer zamontował wewnątrz moduł łączności radiowej 2,4 GHz. Użytkownik podłącza obudowę kablem USB-C prosto do komputera lub konsoli, co pozwala na jednoczesne przesyłanie dźwięku z niskim opóźnieniem i ładowanie akumulatora.

Słuchawki korzystają równolegle z technologii Bluetooth 6.0, a system SmartSwitch pozwala na zmianę źródła dźwięku jednym dotknięciem, bez konieczności ponownego parowania w ustawieniach.



Wygłuszenie i 40 godzin na baterii. Oto nowe słuchawki Razer

Konstrukcję zmodyfikowano pod kątem izolacji od hałasu z zewnątrz. Zastosowany system hybrydowej aktywnej redukcji szumów ma wyciszać otoczenie o połowę skuteczniej w porównaniu z poprzednią generacją tego modelu. Według zapewnień producenta, wbudowane baterie zapewniają do 10 godzin ciągłego grania.

Zapas energii znajdujący się w obudowie ma wystarczać z kolei na dalsze 30 godzin pracy, co daje łącznie 40 godzin działania. Dla graczy pecetowych udostępniono również aplikację Razer Synapse 4, która symuluje wirtualny dźwięk przestrzenny w formacie 7.1.

Dwie wersje słuchawek. Tyle kosztują

Słuchawki trafiły do sklepów w dwóch wariantach. Podstawowa wersja Hammerhead V3 HyperSpeed z najnowszym modułem Bluetooth 6.0 kosztuje 139,99 euro (ok. 600 zł). Jednocześnie na rynku pojawił się tańszy wariant z dopiskiem X, wyceniony na 109,99 euro (poniżej 500 zł).

Różni się on zastosowaniem starszego standardu Bluetooth w wersji 5.3, ale zachowuje kluczową funkcję etui działającego jako odbiornik. Obie wersje są już dostępne w oficjalnym sklepie internetowym producenta oraz u zewnętrznych dystrybutorów.

Źródło tekstu i zdjęcia otwierającego: Razer


Robert LewandowskiLubię wiedzieć, jak działa świat, ten duży i ten tuż za rogiem. Fascynują mnie ludzie, społeczeństwo, nowe technologie i polityka, a najbardziej to, jak wszystko się ze sobą łączy i wpływa na nasze codzienne życie.