Już 25 stycznia przetestujemy polskiego Bulletstorma

Mateusz PonikowskiSkomentuj
Już 25 stycznia przetestujemy polskiego Bulletstorma
W demie otrzymamy tylko jeden tryb zabawy, w którym będziemy walczyć o uzyskanie jak najlepszego wyniku. Niestety nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się próbna wersja gry na komputery osobiste. Sklepowe wydanie Bulletstorma trafi na pecetowy rynek już w lutym bieżącego roku. Tylko dlaczego, gracze nie będą mogli jej wcześniej przetestować, tak jak to jest w przypadku konsolowców. Możliwe, że producenci gry mają pewne ograniczania finansowe i dlatego demo nie trafi na PC.



W grze wcielamy się w niejakiego Graysona Hunta, który z niewiadomych powodów stał się wrogiem publicznym. Ogólnie mówiąc, Bulletstorm jest to bardzo efektowna strzelanka przypominająca poniekąd popularną serię Painkillera. Dodatkową zaletą gry jest ciekawy system walki wręcz. Możemy w łatwy sposób wykonywać ciosy nogami lub długie ślizgi. Oprócz tego, istotne jest wykańczanie przeciwników strzałem w głowę. Wówczas otrzymujemy bardzo duże bonusy, w postaci dodatkowych punktów.



Warto na koniec wspomnieć, że opisywana produkcja tworzona jest przez polskie studio People Can Fly, znane głównie z pecetowej konwersji Gears of War. Oprócz tej gry, pracują również nad zupełnie nową produkcją z gatunku survival horror zatytułowaną Come Midnight, która prawdopodobnie trafi na konsolowy rynek.

Źródło: EA Games

Mateusz PonikowskiWspółzałożyciel serwisu instalki.pl od ponad 18 lat aktywny w branży mediów technologicznych.