YANBOX GO to nowe urządzenie mające ułatwić bezpieczną, świadomą i spokojną jazdę. Mowa o kompaktowym asystencie drogowym, który przekazuje wyłącznie najważniejsze informacje z trasy. Gadżet działa na terenie całego kontynentu, więc przyda się także podczas zagranicznych podróży. Yanosik daje znać o obsłudze alertów dotyczących fotoradarów czy kontroli policyjnych.
YANBOX GO to gadżet, który polubią nie tylko fani marki Yanosik
Jak twierdzi producent, zaprezentowany sprzęt korzysta ze zweryfikowanych źródeł oraz zgłoszeń od ponad 5-milionowej społeczności kierowców. Nabywcy otrzymają urządzenie o wymiarach 45x45x15 mm przekazujące na bieżąco komunikaty dźwiękowe i świetlne.
YANBOX GO powstał przede wszystkim z myślą o kierowcach, którzy chcą pozbyć się rozpraszających komunikatów i niepotrzebnych komunikatów. Gadżet automatycznie uruchomi się po wykryciu ruchu pojazdu, ostrzeże o sytuacjach na drodze i pokaże odległość do zgłoszenia. Całość działa całkowicie bezprzewodowo, natomiast wbudowana bateria ma wystarczyć nawet na kilka tygodni użytkowania.

Nie ma też mowy o żadnych dodatkowych kosztach. Wystarczy wydać jednorazowo 299 zł, by uzyskać dostęp do pełnego zakresu funkcji. Obsługa polega na potwierdzeniu lub odwołaniu zgłoszeń za pomocą jednego przycisku. Wybieraniem typu zdarzenia zajmuje się sztuczna inteligencja.
Planujecie kupić nowe urządzenie czy raczej preferujecie klasyczne rozwiązania wyposażone w ekrany i kolorowe alerty?
Źródło: Yanosik / Zdjęcie otwierające: gov.pl