Przerażające odkrycie w automacie paczkowym w Katowicach. Apel policji

Maksym SłomskiSkomentuj
Przerażające odkrycie w automacie paczkowym w Katowicach. Apel policji

Policjanci z Katowic proszą o pomoc. 10 września w automacie paczkowym przy ulicy Kanarków na Osiedlu Ptasim w Katowicach znaleziony został martwy kot. Zwierzę do końca walczyło o życie.



Martwy kot znaleziony w automacie paczkowym w Katowicach

10 września do Komendy Miejskiej Policji w Katowicach napłynęło zgłoszenie o makabrycznej treści. Dziecko w jednej ze skrytek automatu paczkowego przy ulicy Kanarków w Katowicach znalazło martwego kota. Zwierzę według spekulacji internautów umieszczono w środku celowo, a istota do swoich ostatnich chwil chciała się wydostać z pułapki.

Katowiccy policjanci podali, że w środku skrytki oprócz kota znaleziono także jego odchody. Na wewnętrznej stronie drzwiczek widoczne były ślady pazurów, co oznacza, że kot w automacie paczkowym robił wszystko, aby się zeń wydostać. Bezskutecznie.



Sprawą zajęli się policjanci, którzy o sprawie zawiadomili prokuraturę. Funkcjonariusze chcą ustalić, czy zwierzę weszło do skrytki samodzielnie, a drzwi za nim zatrzasnęły się, czy śmierć zwierzęcia była efektem celowego działania osoby lub grupy osób. Pierwszy wariant wydaje się oczywiście mniej prawdopodobny.

Wszyscy posiadający informacje mogące wskazać okoliczności istotne w ustaleniu przebiegu zdarzenia, proszeni są o kontakt z Policją w Katowicach. Jeżeli osoba, która umieściła kota w automacie paczkowym w Katowicach, skorzystała do otwarcia skrytki z kodu, namierzenie jej wydaje się kwestią czasu.

Źródło: Policja Katowice, zdj. tyt. gov.pl


Maksym SłomskiZ dziennikarstwem technologicznym związany od 2009 roku, z nowymi technologiami od dzieciństwa. Pamięta pakiety internetowe TP i granie z kumplami w kafejkach internetowych. Obecnie newsman, tester oraz "ten od TikToka". Miłośnik ulepszania swojego desktopa, czochrania kotów, Mazdy MX-5 i aktywnego uprawiania sportu. Wyznawca filozofii xD.