Pierwsi operatorzy zdradzają datę premiery Galaxy S7

Wojciech OnyśkówSkomentuj
Pierwsi operatorzy zdradzają datę premiery Galaxy S7
Choć o Samsungu Galaxy S7 nie wiemy obecnie zbyt wiele, w sieci pojawia się coraz więcej niepotwierdzonych informacji. Najnowsze z nich pochodzą od chińskich operatorów GSM i dotyczą daty premiery.



China Mobile na swojej konferencji udostępniło tabelę z rozpiską nadchodzących premier. Wynika z niej, że Samsung Galaxy S7 pojawi się w tym kraju w połowie marca przyszłego roku, a oficjalna prezentacja ma nastąpić pod koniec lutego w trakcie targów Mobile World Congress.

Oprócz Galaxy S7, Samsung planuje również premierę Galaxy A5 (2016) i Galaxy A7 (2016), ale te urządzenia były już zapowiadane wcześniej.



Premiera Galaxy S7 w tym okresie jest wielce prawdopodobnie. Samsung zawsze stosunkowo szybko prezentuje swojego nowego flagowca, by być pierwszym producentem, który udostępnia swoje najlepsze urządzenie na aktualny rok.

Źródło: Softpedia

Wojciech OnyśkówRedaktor w serwisie instalki.pl piszący o nowych technologiach i grach.