Operator poinformował, że telefon oparty jest na systemie Android 4,2. obsługuje transmisje HSDPA+, posiada duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, aparat 5 Mpx, dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz, 1GB pamięci RAM. Smartfon wyróżnia się specjalnymi aplikacjami stworzonymi specjalnie dla Orange: Orange Assistant, która w przystępny sposób pokazuje i uczy posługiwania się tym telefonem oraz Orange Gesture, która umożliwia przypisanie gestu/symbolu do wybranej funkcjonalności.
Orange Reyo dostępny jest w ofertach „Smart Plan Multi, Smart Plan Halo” oraz „Przenieś numer do Orange” przy umowie na 24 miesiące oraz w ofertach „Smart Plan Mix” przy umowie na 24 miesiące.
Orange Reyo został stworzony we współpracy z ZTE i dostępny będzie we wszystkich salonach Orange już pod koniec tygodnia.
Źródło: Orange
