Merlin.pl zapowiedział własny czytnik książek – idzie śladami Amazonu

Wojciech OnyśkówSkomentuj
Merlin.pl zapowiedział własny czytnik książek – idzie śladami Amazonu
Merbook, bo tak nazywa się sprzęt, to nie tylko e-reader, ale również cały ekosystem skupiony wokół niego. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, jak dokładnie zaplanował to sobie Merlin, ale mówi się o miesięcznym abonamencie, w ramach którego klienci otrzymają dostęp do setek tysięcy publikacji, możliwych do pobrania na czytnik książek. Trzeba przyznać, że pomysł zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.



Niestety nie wiemy nic na temat parametrów technicznych e-czytnika, nie znamy również szczegółów przygotowywanej oferty. Na dzień dzisiejszy jawi się ona jako usługa analogiczna do Spotify czy Netflix, jednak dotyczyć będzie książek.

Jeżeli Merlin nie przeszarżuje z ceną za sam czytnik oraz abonamentem na swoją usługę, oferta może się okazać strzałem w dziesiątkę. Pytanie tylko, czy Polacy są gotowi na taką rewolucję?



Źródło: Nowy Marketing

Wojciech OnyśkówRedaktor w serwisie instalki.pl piszący o nowych technologiach i grach.