Google Pixel 6 Pro na prawdziwych zdjęciach. Ma w sobie coś

Maksym SłomskiSkomentuj
Google Pixel 6 Pro na prawdziwych zdjęciach. Ma w sobie coś
Smartfony Google Pixel przynajmniej w teorii są dla Androida tym, czym smartfony iPhone są dla iOS. Pixele mają być wzorcowym smartfonem z Androidem i według wielu fanów marki są, oferując pełnię funkcji prezentowanych przez Google i zawsze aktualne oprogramowanie. Emocje towarzyszące wyczekiwaniu na premierę nowych sprzętów od Google są zawsze dość duże – atmosferę wkoło niej właśnie podgrzały zdjęcia prezentujące smartfon Pixel 6 Pro w środowisku naturalnym.



Zdjęcia Google Pixel 6 Pro

Google już w sierpniu prawdopodobnie zaprezentuje średniopółkowy smartfon Pixel 5a. Nieco później, bowiem w październiku bieżącego roku mają zadebiutować pojawić się Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Niedawny wyciek ujawnił specyfikację duetu, a teraz w Internecie pojawiło się prawdziwe zdjęcie Pixela 6 Pro, prezentujące jego przód i tył.

Pixel 6 Pro został wyposażony w wyświetlacz z „dziurką” na obiektyw aparatu i zakrzywionymi krawędziami. Uwagę zwraca ekran z cieniutkimi ramkami. Brak fizycznego skanera linii papilarnych w którymkolwiek miejscu telefonu sugeruje, że urządzenie może być wyposażone w ekranowy czujnik linii papilarnych.



Google Pxel 6 Pro

Tylny panel Pixel 6 Pro jest dwukolorowy, z poziomym paskiem aparatu, na którym znajdą się trzy obiektywy i lampa błyskowa LED. Obecność obiektywu w kształcie prostokąta sugeruje, że jedna z kamerek wykorzystuje peryskopowy obiektyw zmiennoogniskowy.

Specyfikacja Google Pixel 6 Pro

Pixel 6 Pro będzie najpewniej wyposażony w 6,71-calowy wyświetlacz P-OLED, 12-megapikselowy aparat przedni i potrójny aparat główny, na który składały się będą sensory 50 Mpix (główny), 48 Mpix (teleobiektyw) i 12 Mpix (ultraszeroki kąt). O jego wydajność ma dbać autorski, niestandardowy układ Google, 12 GB pamięci RAM i baterię 5000 mAh. Smartfon może pojawić się na rynku w wariantach z 128 GB / 256 GB / 512 GB pamięci i działać w oparciu o Androida 12.

Źródło: MyDrivers


Maksym SłomskiZ dziennikarstwem technologicznym związany od 2009 roku, z nowymi technologiami od dzieciństwa. Pamięta pakiety internetowe TP i granie z kumplami w kafejkach internetowych. Obecnie newsman, tester oraz "ten od TikToka". Miłośnik ulepszania swojego desktopa, czochrania kotów, Mazdy MX-5 i aktywnego uprawiania sportu. Wyznawca filozofii xD.