Konkurs MyKronoz ZeFit 

MyKronozZapraszamy do udziału w konkursie, który organizujemy wspólnie z MyKronoz, producentem akcesoriów mobilnych, skierowanych w szczególności do osób aktywnych i tych, które cenią sobie wygodę i zdigitalizowany styl życia. Uczestnik, który prześle najciekawszą odpowiedź otrzyma ZeFit - smartwatch z wbudowanym sensorem, który umożliwia pomiar ilości kroków, przebyty dystans czy liczbę spalonych kalorii.

11. urodziny INSTALKI.pl 

11. urodzinyTo już 11 lat... opisujemy, aktualizujemy i recenzujemy oprogramowanie oraz gry. Szmat czasu z perspektywy rozwoju internetu i technologii. Jubileusz portalu to doskonała okazja do świętowania, dlatego zgodnie z tradycją przygotowaliśmy wielki urodzinowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Grono partnerów wydarzenia zasiliło wielu znakomitych producentów sprzętu i oprogramowania, dlatego jest w czym wybierać. Na uczestników urodzinowej zabawy czeka nagroda główna - w tym roku jest nią urządzenie "2w1" Acer Aspire Switch 10. Nie zabrakło również nagród dodatkowych, jest ich łącznie 38 od oprogramowania zabezpieczającego, przez sprzęt sieciowy i gamingowy po edycje kolekcjonerskie Dying Light.

Zgarnij najlepszy sprzęt dla graczy od Tesoro 

zgarnij najlepszy sprzęt dla graczy od TesoroZapraszamy do udziału w konkursie, który organizujemy wspólnie z Tesoro Polska. Dzięki uprzejmości producenta mamy dla Was wysokiej jakości sprzęt peryferyjny zapewniający najwyższą jakość doznań podczas wirtualnych rozgrywek. Wśród uczestników zabawy wylosujemy zestaw, w którego skład wchodzi klawiatura Lobera Supreme Blue Switch wraz z myszką Shrike Black o łącznej wartości 768 zł.

Polska premiera Bitdefender 2015 

Tydzień z Bitdefender Antivirus Plus 2015Tylko u nas możecie sprawdzić jak działają polskojęzyczne wersje pakietów bezpieczeństwa Bitdefender z serii 2015. W każdym tygodniu będziemy skupiać uwagę na jednym z programów. Na pierwszy ogień idzie Bitdefender Antivirus Plus 2015.


Konkurs Dobra Gra

KonkursWspólnie w Wydawnictwem Techland zapraszamy do udziału w konkursie, którego motywem przewodnim jest seria Dobra Gra w której znajdziecie starannie dobrane, rewelacyjne tytuły w niesamowicie niskich cenach. Do uczestników konkursu trafi aż 27 pudełek, a wśród nich: 5 sztuk Dobra Gra: Dead Island, 4 sztuki Dobra Gra: Nihilumbra, 3 sztuki Dobra Gra: GTR Evolution, 1 sztuka Dobra Gra: UnEpic, 5 sztuk Magrunner: Dark Pulse i 5 sztuk Mars War Logs.

Konkurs z okazji 10. urodzin portalu!

Konkurs na 10. urodzinyKtoś jeszcze pamięta jak wyglądał Internet 10 lat temu? My tak bowiem dokładnie wtedy ruszył portal INSTALKI.pl. Jesteśmy w Sieci nieprzerwanie od 2004 roku, przez dekadę udało nam się osiągnąć pozycję jednego z największych portali technologicznych w Polsce. Urodziny portalu to okazja do hucznego świętowania. Jak co roku, przygotowaliśmy dla naszych Użytkowników konkurs, który jest wyrazem podziękowania za lata zaufania i wspierania naszej działalności. Lista nagród jest naprawdę długa, a ich łączna wartość wynosi ponad 20 tysięcy złotych!

Wygraj tablet Lenovo IdeaTab S6000

Lenovo S6000Wspólnie z Alsen zapraszamy do udziału w konkursie. Zwycięzca otrzyma lekki i wygodny tablet Lenovo IdeaTab S6000 napędzany procesorem czterordzeniowym aby cieszyć się najnowszymi aplikacjami i grami dostępnymi dla systemu operacyjnego Android 4.2 JellyBean. Mamy również 3 nagrody pocieszenia na DVD (Kac Vegas 3, Niepamięć, Hobbit: Niezwykła podróż).

Konkurs G Data InternetSecurity 2014

Konkurs G Data InternetSecurity 2014Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie G Data. Z okazji premiery produktów z serii 2014 mamy dla Was 15 pełnych wersji G Data InternetSecurity 2014. Dodatkowo każdy uczestnik, który prześle prawidłowe zgłoszenie otrzyma 3-miesięczną wersję pakietu zabezpieczającego zupełnie za darmo. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 29 lipca.


Konkurs Freecom. Do wygrania dysk ToughDrive 500GB USB 3.0

 Konkurs FreecomWspólnie z firmą Freecom zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie. Biorąc udział w zabawie możecie zdobyć dysk przenośny Freecom ToughDrive 3.0 500GB oraz pamięci Freecom Data Bar XXS 4GB. Zarówno nagroda główna jak i te dodatkowe mogą okazać się niezastąpione podczas wakacyjnych wojaży. Ważne pliki warto mieć zawsze przy sobie, a wspomniany sprzęt Freecom doskonale sprawdza się w podróży.


Setne wydanie Strefy Gracza - Konkurs

Konkurs SG Z okazji setnego wydania Strefy Gracza przygotowaliśmy dla odwiedzających nas Internautów bardzo atrakcyjną niespodziankę, w postaci jubileuszowego konkursu. Przed Wami niepowtarzalna szansa, by niewielkim nakładem czasu i przy odrobinie szczęścia stać się posiadaczem jednej z cennych nagród rzeczowych, ufundowanych przez naszych sponsorów. Nowoczesna klawiatura dla graczy, wypasione słuchawki oraz zestaw gier to trofea, o które z pewnością warto powalczyć. W jaki sposób? Wystarczy jedynie udzielić odpowiedzi na jedno, szalenie łatwe pytanie, dotyczące ponad dwuletniego istnienia Strefy Gracza.


9 urodziny INSTALKI.pl

9 urodziny INSTALKI.plW 2004 roku powstał projekt, który dziś jest jednym z największych portali technologicznych w Polsce. Przez ostatnie 9 lat baza plików rozrosła się do kilkunastu tysięcy pozycji - wśród nich programy, gry i sterowniki. Cieszymy się, że wciąż jesteście z nami dając nam motywację do dalszych działań i aktywnego rozwoju. Urodzinowy konkurs to już tradycja, w tym roku nie może być inaczej. Z okazji dziewiątej rocznicy powstania portalu, wspólnie z Partnerami przygotowaliśmy zestaw niesamowitych nagród, a wśród nich notebook HP ENVY dv7-7230sw z procesorem Intel Core i7 o wartości 3889,00 zł!


Konkurs Bitdefender Antivirus Plus 2013

BitdefenderProgramy zabezpieczające Bitdefender z serii 2013 w polskiej wersji językowej trafiły do sprzedaży na początku grudnia roku. Z okazji premiery, wspólnie z firmą Marken Systemy Antywirusowe, oficjalnym przedstawicielem producenta oprogramowania Bitdefender, zapraszamy do udziału w konkursie. Uczestnicy zabawy mają szansę wygrać pełne wersje pakietu Bitdefender Antivirus Plus 2013. Program zapewnia podstawowe, ciche zabezpieczenie dla komputerów z systemem Windows przed wirusami, spyware i próbami phishingu. Zabezpiecza on także profile na Twitter i Facebook przed zagrożeniami dotyczącymi twojej prywatności. 


Zgarnij kompleksową ochronę: konkurs AVG Internet Security 2013

AVG Internet SecurityWe wrześniu na rynek trafiła nowa seria produktów zabezpieczających AVG 2013 dla użytkowników indywidualnych. Najnowsze produkty wyróżniają się przede wszystkim odświeżonym interfejsem użytkownika, który nie tylko zapewnia intuicyjną nawigację, ale współpracuje z urządzeniami dotykowymi oraz najnowszym sprzętem i systemami operacyjnymi. Z okazji premiery produktów z serii 2013 zapraszamy do udziału w konkursie. Na uczestników czekają nagrody w postaci pełnych licencji na AVG Internet Security - najbardziej zaawansowany pakiet zabezpieczeń, który zapewnia kompleksową ochronę komputera, a także chroni podczas korzystania z zakupów i bankowości online. Fundatorem nagród jest firma CORE - autoryzowany dystrybutor AVG na Polskę.Konkurs TrustPort USB Antivirus

 Konkurs TrustPort USB AntivirusWspólnie z firmą Marken zapraszamy do udziału w konkursie - na uczestników zabawy czeka 100 licencji na oprogramowanie firmy TrustPort. TrustPort USB Antivirus to mobilne rozwiązanie dla bezpiecznego przesyłania danych na wymiennych nośnikach pamięci flash np. dysków lub kart pamięci.
Konkurs Freecom. Wygraj pamięć przenośną Freecom USBClip

Freecom USBClipPod koniec kwietnia przetestowaliśmy przenośny dysk twardy Freecom ToughDrive 3.0. Urządzenie okazało się bardzo funkcjonalne za sprawą ciekawej konstrukcji i szybkiego transferu danych. Teraz wspólnie z producentem zapraszamy do udziału w konkursie. Wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na jedno pytanie aby stanąć przed szansą wygranej pamięci przenośnej USBClip o pojemności 16 i 4GB. Freecom USBClip to unikalne połączenie pamięci masowej USB i spinacza do papieru.Straciłeś swoje cenne dane? Opowiedz nam o tym!

Konkurs Acronis True Image Home 2012Z okazji Światowego Dnia Backupu (31 marzec 2012r.), wspólnie z firmą Acronis zapraszamy do udziału w konkursie "Straciłeś swoje cenne dane? Opowiedz nam o tym". Na uczestników zabawy czeka 10 zestawów: oprogramowanie Acronis True Image Home 2012 + oryginalna torba na laptopa z logo Acronis. W ułamku sekundy możesz stracić wszystkie zdjęcia, filmy, e-maile, programy, ważne pliki i skróty. Ale program Acronis True Image Home 2012 umożliwia szybkie i łatwe odzyskanie wszystkich danych oraz przywrócenie całego systemu w pierwotnym kształcie.
«« Początek « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnie »»
(Strona 1 z 3)