Instalki.pl » Gry » zręcznościowe » Angry Birds Friends

Angry Birds Friends

Rozmiar:
456 MB
Aktualizacja:
14.08.2019
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows
Kategoria:
zręcznościowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
241 (20 w tym miesiącu)
Opis Angry Birds Friends
 
 
Angry Birds to niezwykle popularny tytuł, stanowiący połączenie gry zręcznościowej i logicznej, który dzięki pomysłowi wykonani zdobyła wielu fanów na całym świecie.

Angry Birds: Friends to produkcja darmowa, udostępniana na zasadach free-to-play. Oznacza to, że w grze dostępne są mikropłatności, jednak można się przy niej bawić doskonale bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

Gracz wystrzeliwując z procy różnego rodzaju ptaki, będzie musiał zemścić się na świniach za zuchwałe kradzieże jajek. Czynimy to wystrzeliwując z procy pierzaste „pociski”, które muszą trafić w skryte za osłonami świnie. Liczba ptaków jest ograniczona dlatego powinniśmy z rozwagą celować w przeciwników. Co ciekawe osłony za którymi skrywają się oprawcy również występują w kilku rodzajach (szkło, drewno itp.) i tylko ptak oo odpowiednim kolorze może zniszczyć dany obiekt. Można również trafić w świnie tak, by nie niszczyć osłony. Z czasem zaczną pojawiać się kolejne odmiany dziobatych mścicieli co pozwoli na obranie nowych taktyk.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook