Instalki.pl » Gry » wyścigowe » TrackMania Nations Forever 2.11.26 PL

TrackMania Nations Forever

2.11.26 PL
Rozmiar:
506.02 MB
Aktualizacja:
07.08.2012
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows 2000/XP/2003/Vista/7
Kategoria:
wyścigowe
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
253795 (195 w tym miesiącu)
Opis TrackMania Nations Forever 2.11.26 PL
 
 

TrackMania Nations Forever to ulepszona wersja pierwowzoru TM Nations która debiutowała w 2006 roku.

Wersja Forever nie wprowadza rewolucyjnych zmian jeżeli chodzi o rozgrywkę. To co wyróżnia TrackManie to doskonale i ciekawie zaprojektowane tory na których odbywają się wyścigi, naszpikowane są one zakrętami, spiralami, wyskoczeniami oraz innymi efektownymi elementami.

Najciekawszym elementem gry jest opcja rozgrywki sieciowej. Każdy użytkownik zakłada darmowe konto podając kraj pochodzenia oraz województwo. Następnie może dołączyć do jednego z setek serwerów na których odbywają się wyścigi online. Gracze mając do dyspozycji określoną ilość czasu w którym muszą pokonać trasę - na torze znajdują się punkty kontrolne których przekroczenie jest niezbędne do ukończenia wyścigu. To właśnie ta forma dostarcza graczom najwięcej emocji. Edycja Forever posiada również rozbudowany tryb gry pojedynczej.

TrackMania Nations Forever zawiera odświeżony interfejs, zmieniono trasy zlokalizowane na stadionach, na potrzeby tej edycji pojawiło się ponad 60 nowych torów. Gracze mają możliwość projektowania własnych tras dzięki wbudowanemu edytorowi.

Co ważne TrackMania posiada całkowicie spolszczony interfejs co jest ukłonem w stronę polskich graczy. Wszystkie komunikaty wyświetlane są w języku polskim dzięki czemu rozgrywka jest znacznie przyjemniejsza.

Minimalne Wymagania:
Procesor: 1.5 GHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta graficzna: brak danych
Wolne miejsce na dysku: brak danych
Karta dźwiękowa: brak danych

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
12 Marzec 2018 17:03
Zarąbista gra
POKAŻ ()

Facebook